Vēlamās preces: Pavisam preces : 0
Par summu : 0.00 €
Meklēt
preču Kategorijas
Ražotājs
Informācija

Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas
Norēķinu veidi

Visas preču cenas ir norādītas ar Pievienotās vērtības nodokli PVN 21%. Preču piegādes izmaksas nav iekļautas cenā.

 

Interneta veikalā www.4beauty.lv par saņemtajām precēm un pakalpojumiem Jūs variet norēķināties, izmantojot šādus apmaksas veidus:

 

Skaidra nauda 

Apmaksa tiek veikta skaidrā naudā, saņemot preci mūsu veikalā – birojā Rīgā, Brīvības ielā 103, darba dienās no 9:00 līdz 19:00, sestdienās no 10:00 līdz 17:00. Veicot apmaksu, Jūs saniemsiet savu pirkumu un Jums tiks izniegts pirkumu apliecinošs dokuments  EKA čeks par skaidras naudas saņemšanu.

 

Maksājuma karte   


Apmaksa tiek veikta ar bankas norēķinu kartēm Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro mūsu veikalā – birojā Rīgā, Brīvības ielā 103, darba dienās no 9:00 līdz 19:00, sestdienās no 10:00 līdz 16:00. Veikala darbinieks veiks Jūsu kredītkartes autorizāciju ar Bankas izsniegtu norēķinu karšu apstrādes terminālu. Jūsu kartes informācija būs pieejama tikai bankai, kura to izsniegusi. Ja pirkums pārsniedz 150 €, mūsu pārstāvis lūgs Jums uzrādīt personu apliecinošu dokumentu. Veiksmīgas autorizācijas gadījumā Jūs saņemsiet savu pirkumu, kartes autorizācijas kvīti un kases čeku.

 

Pārskaitījums 

Pēc pasūtījuma noformēšanas Jums uz norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts rēķins. Pēc rēķina apmaksas saņemšanas Jūs varēsiet saņemt savu pirkumu mūsu veikalā vai tas tiks piegādāts ar Jūsu izvelēto piegādes veidu.